SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa ne Ferizaj (Kodi 271)
Çmimi :
€100,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 13:56
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
174 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
110902
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjensioni Jeti shpk ka ne shitje banesen ne Ferizaj
banesa ka siperfaqe prej 174m2 banesa eshte ne kati e 5.
Banesa eshte e gatshme per banim.

Banesa esht e pajisur edhe me nxemje qendrore,me klim,me internet ujesjells infrastruktura esht e nivelit te lart.pra ne ket Banese nuk ka nevoj per as nje investim tjeter qe ti beni kesaj banese .

Banesa ka kete renditje:
2-Sallon me Kuzhine
3-Dhome Gjumi
3-Banjo
1-Teras
1-Shpajze


Per ma shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr
+38649217979
+38649594343 (viber)
+37745965858 (viber)

ose ne email add
jeti-shpk@hotmail.com

Tek kërkimi: shtypni jeti shpk pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti shpk

Agjensioni Jeti Shpk ju ofron zgjedhjee te ndryshem
Ju Mirpresim ne Agjensioni
- JETI SHPK-
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Prishtinë
38649217979
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »