SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Trulli ne Shitje (Kodi 273/16)
Çmimi :
€7,000.00
Kategoria :
Postuar :
6 Dhjetor '17
ID e produktit :
110907
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjensioni Jeti shpk ka ne shitje Trull në rrugen Prishtine - Ferizaj, afër Univerzitetit FAMA, afer rruges kryesore, perballë Agro Trade. Siperfaqja (1.63ari) 72m x 220m. Dokumenacioni i gjithi ne rregull. Posedon qasje ne te dy rruget

Cmimi: 6510 euro
Per ma shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr
+38649217979
+38649594343 (viber)
+37745965858 (viber)

ose ne email add
jeti-shpk@hotmail.com

Tek kërkimi: shtypni jeti shpk pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti shpk

Agjensioni Jeti Shpk ju ofron zgjedhjee te ndryshem
Ju Mirpresim ne Agjensioni
- JETI SHPK-
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Gjilan
+38649594343
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »