SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten Banesat ne Mati 1(Kodi 274)
Çmimi :
€750.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:39
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
6+
Banjo :
6+
ID e produktit :
110908
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten banesat ne ndertim e siper ne në lagjen Mati 1. Kompleksi banesor permban keto tipe te banesave:
1- Banesa 70m2, sallon me kuzhine, 2 dhoma gjumi, banjo, ballkon
2- Banesa 55.4m2, sallon me kuzhine, 1 dhoma gjumi, banjo, ballkon
3- Banesa 55.40m2, sallon me kuzhine, 1 dhome gjumi, banjo, ballkon
4- Banesa 91.40m2, sallon me kuzhine, 2 dhome gjumi, banjo, ballkon
5- Banesa 54m2, sallon me kuzhine, 1 dhome gjumi, banjo, ballkon
6- Banesa 54m2, sallon me kuzhine, 1 dhome gjumi,
Banjo, ballkon
7- Banesa 100m2, sallon me kuzhine, 2 dhome gjumi,
Banjo, ballkon
8- Banesa 107m2, sallon me kuzhine, 2 dhome gjumi,
Banjo, ballkon
9- Banesa 60.4m2, sallon me kuzhine, 1 dhome gjumi,
Banjo, ballkon
10- Banesa 55.4m2, sallon me kuzhine, 1 dhome gjumi
Banjo, ballkon
Qmimi eshte 750 euro, qmimi diskutohet

Per ma shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr
+38649217979
+38649594343 (viber)
+37745965858 (viber)

ose ne email add
jeti-shpk@hotmail.com

Tek kërkimi: shtypni jeti shpk pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti shpk

Agjensioni Jeti Shpk ju ofron zgjedhjee te ndryshem
Ju Mirpresim ne Agjensioni
- JETI SHPK-
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Prishtinë
38649217979
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »