SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtepia ne Gjilan (Kodi:276/16)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Tetor '17
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
6+
Banjo :
6+
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Oxhak, Ballkon
ID e produktit :
110910
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjensioni Jeti shpk ka ne shitje shtepine afer restaurant “Planeti” ne Gjilan. Shtepia posedon gjithsej 3 ari siperfaqe.
Shtepia eshte dy kateshe dhe e banueshme dhe ka kete renditje:
Kati i pare ka:Sallon, kuzhine, nje banjo dhe nje shpajz ;
Kati i dyte ka:Tre dhoma gjumi, nje banjo, dy ballkona.
Shtepia eshte e pajisur edhe me nxemje qendrore, ka klime, internet, ujesjelles etj. Infrastruktura ne kete shtepi eshte e larte, pra nuk ka nevoje per investime te reja sepse i ploteson te gjitha kushtet elemetare.
Qmimi sipas marreveshjes.
Per me shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr.
+38649217979
+38649594343 (viber)
+37745965858 (viber)

ose ne email add
jeti-shpk@hotmail.com

Tek kërkimi: shtypni Jeti shpk pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti shpk

Agjensioni Jeti Shpk ju ofron zgjedhje te ndryshme
Ju Mirepresim ne Agjensionin
- JETI SHPK-
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Gjilan
38649217979
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »