SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kerkoj banes me qira ne Peje
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
21 Janar '16
ID e produktit :
110934
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kerkoj banes , gasoniere , kat shtepie me qira per QIFT ne Peje (urgjentisht).Preferoj te jet komode dhe ti ket paisjet elementare per jetes...me kontaktoni nr.044896686

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Liri
Pejë
044896686
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »