SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet me qira banesa ne lagjen \'\'Tirana\'\ne Prizren
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
28 Janar '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
72 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Kopsht, Ballkon
ID e produktit :
110935
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet me qira banesa ne lagjen \'\'Tirana\'\' afer stacionit te autobusave perball Viva fresh store te banesat e Fat Grupit ne Prizren .. Banesa eshte e re e mobiluar dhe e gatshme per banim .. Pranojme vetem familjare ,banesa ka 1 dhome gjumi ,nje sallon ,kuzhine ,banjo dhe ballkon ..Banesa ka nxemje qendrore ,i ka te gjitha kushtet e nevojshme per nje familje ..Cmimi: me marreveshje .. Nr i tel 045 663 236
Informata rreth publikuesit
Qëndresa
Los Angeles, California
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »