SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet me qira penthouse-duplex luksoz ne lagjen Arberia
Çmimi :
€1,300.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:54
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
3
Madhësia :
123 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Oxhak, Tarracë Kulmi, Ballkon
ID e produktit :
110938
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet me qira penthouse-duplex luksoz ne lagjen "Arberia", banesa gjendet ne katin e tete, me siperfaqe prej 123m2. Banesa ka kete renditje:
Kati 1:Dhoma e dites e hapur me kuzhine dhe tryezari, terrasen, korridorin dhe nje WC.
Kati 2:Nje dhome te fjetjes me banjo, nje dhome tjeter e cila do te mobilohet sipas kerkeses se klientit, nje banjo me qasje nga korridori, dhe nje hapsire pune/zyre.
Cmimi eshte 1300 euro plus shpenzimet.
Per me shume info: 044 518 550 dhe 045 40 12 12.

www.facebook.com/omegakosova/ 
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »