SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESE NE FUSHE KOSOVE/ 111.50m2 KATI 6!!!
Çmimi :
€45,000.00
Kategoria :
Postuar :
11 Mars '15
Madhësia :
89 m²
ID e produktit :
11096
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
BANESE NE SHITJE ME 111.50M2, KATERDHOMESHE, NE FUSHE KOSOVE NE NDERTIM E SIPER. PERFUNDIMI NE FUND TE VITIT.
BANESA ESHTE NE KATIN E GJASHTE DHE

PERBEHET PREJ:
DHOME DITE,
KUZHINE,
TRI DHOMA GJUMI,
BANJO, DHE
BALLKON.

MUNDESI PAGESE ME KISTE DERI NE PERFUNDIM.

044-049199993
Informata rreth publikuesit
A Abrashi
Prishtinë
044/049 199 993
AFËR CHELSEA POINT-IT [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »