SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira ne ulpian
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
31 Maj '16
ID e produktit :
110961
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lshoj banesen me qira ne ulpian, ka 2 dhoma gjumi dhe sallon qmimi me marveshje......049 490 493Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Johnny
Prishtinë
049 490 493
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »