SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VR REAL ESTATE BANESË ME QIRA NË DRAGODAN
Çmimi :
€1,300.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 13:54
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
ID e produktit :
110971
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet banesa me qira në dragodan banesat e tregtisë afër komunës . Banesa është në sistem dy kate dhe ka : dy dhoma gjumi , sallonin , kuzhinën ,dy banjo, dhomën e punës dhe i plotëson të gjitha kushtet për banim. Çmimi:1300 euro i diskutushum . Tel:044-361-782/049-349-305
Informata rreth publikuesit
VR REAL ESTATE AGENCY
Prishtinë
+37744 361 782
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »