SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë në shitje në Dardani
Çmimi :
€110,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:42
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
67 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
110977
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa është ndërtim i vjetër gjendet në lagjen Dardania afër Santesë.Banesa është në katin e 3-të e përshtatshme për banim ka sallon,kuzhinë,2 dhoma gjumi ,banjo, ballkon është tërësisht e renovuar dhe e mobiluar,çmimi 110.000euro I neogiushëm.
Informata rreth publikuesit
Agjencion i patundshmërive Intercapital
Prishtinë
044300370
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »