SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtëpi me qera në Lagjen Qendresa
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Tetor
Madhësia :
360 m²
ID e produktit :
110990
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet shtëpia 360m2 (4 ari) me qira në Veternik - Lagja Qendresa.

Përmbajtja
- Kati i parë
Salloni (dhoma e ditës ~60m2)
Kuzhina
Depo (shpajz)
Banjo
Dhomë gjumi me banjo private
Koridor dhe parakoridor
Garazha

-Kati i dytë
3 Dhoma të fjetjes, secila me ballkon privat
1 Dhomë e ndenjes
Lavanderia
2 Banjo

Posedon bunar dhe rezervar (ujë 24 h).
Për më shumë informata na kontaktoni në:
044 646 838
Informata rreth publikuesit
Arianit
Pristina
Veternik [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »