SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes ne darddani 250 newww
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
27 Gusht '13
ID e produktit :
11100
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banes me qere te bill klintoni, kati i 10, lifti punon 24 ore,

Banesa posdon:

Dhome gjumi dhome dite, kuzhine me koridor, banjo dhe nje tereas shume te madhe e cila ka pamjen ne rrugen kryesore.

qmimi 250 + shpenzimet

044415048
Informata rreth publikuesit
Adrian
Prishtinë
044415048
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »