SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa me qira te Sami Frasheri
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
12 Shtator '17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
79 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Ballkon
ID e produktit :
111005
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qira te shkolla e mesme " Sami Frasheri " kati i 3 ka 79 m2 dhe ka : sallon kuzhin , 2 dhoma gjumi banjo dhe ballkona.
Nr 044 377 802
Informata rreth publikuesit
Driton
Prishtinë
Sami Frashëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »