SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa ekskluzive duplex 129m2 ne Arberi
Çmimi :
€195,000.00
Kategoria :
Postuar :
11 Tetor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
3
Madhësia :
129 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
111077
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Banesa duplex ekskluzive 129m2, ne katin e 8-te ndertim i Tregtise ne Arberi.Ka pamje nga qyteti, banesa eshte e re moderne dhe ka organizim te hapesires shume te mire, eshte e mobiluar extra dhe ofron komoditet te larte. Banesa ka keto hapesira:
Perdhesa Duplex:
– parahyrja, koridori, salloni me kuzhine e trapezari, kamini, banjo, ballkon me pamje nga qyteti
Kati i pare;
- dhome gjumi per prinder me banjon e vet,
- dhome gjumi per femije, banjo,
- garazha per veture
( e leshuar me qera per kohe te gjate )
Qmimi 195.000 euro me mobilje.

Agjensioni Dion ne Prishtine
038 520 063 : 044 147 956 : 049 147 956 :
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »