SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa 130m2 me qira ne Qender, te Pishat.
Çmimi :
€1,000.00
Kategoria :
Postuar :
16 Tetor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
130 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
111082
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa 130m2 me qira ne Qender, te Restaurant "Pishat".
Banesa eshte dupleks, kati i trete dhe i katert, ne katin e trete ka nje dhome dite, banjo, kuzhine dhe nje koridor te madh, ndersa ne katin e katert ka tri dhoma te gjumit, banjo dhe terase.
Banesa eshte komplet e mobiluar dhe e gatshme per banim.
Çmimi i qirase eshte 1000euro.
Na kontaktoni ne nr: 045401212 / 044518550.
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »