SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Blej edhe TI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 16:15
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
73 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Oxhak, Pishinë, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
111090
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten Banesat ne Kompleksin HIG - Hoxha Invest Group

Paguaj 10% me lidhje te kontrates dhe pjesen tjeter me rata mujore deri 25 vite

Banesa: 60 m2 Me nje dhome gjumi dhe Salloni me kuzhine Banesa :73 m2 Me dy dhoma gjumi dhe Sallon me kuzhine
Banesa: 79 m2 Me dy dhoma gjumi dhe Salloni me kuzhine
Banesa: 81 m2 Me dy dhoma gjumi dhe Salloni me kuzhine
Banesa: 83 m2 Me dy dhoma gjumi dhe Salloni me kuzhine
Banesa: 87 m2 Me dy dhoma gjumi dhe Salloni me kuzhine
Banesa: 91 m2 Me dy dhoma gjumi dhe Salloni me kuzhine
Banesa: 115m2 Me tri dhoma gjumi dhe Salloni me kuzhine
Banesa: 119m2 Me tri dhoma gjumi dhe Salloni me kuzhine.

Te gjitha keto Banesa mund te FINALIZOHEN sipas KERKESES dhe SHIJES SUAJ dhe per krejt kete nuk keni nevoj te shtoni asgje ne ÇMIM.

Adresa:
Mati 1 - Prishtine
Rruga: Enver Maloku
Ju mirepret: #Liridona Mustafa
049 105 203
Informata rreth publikuesit
Liridona
Prishtinë
049 105 203
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »