SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AGENCY HOME VIP Shetë DY banesa mobiluara me nga 100m2 ne katin e -V- Banesat nodhen ne te njetin kat dhe ball per ball njera tjetres
Çmimi :
€55,000.00
Kategoria :
Postuar :
20 Shtator '17
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
100 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Pushimore, Oxhak, Pishinë, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
111114
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AGENCY HOME VIP
Shetë DY banesa mobiluara me nga 100m2 ne katin e -V-
Banesat nodhen ne te njetin kat dhe ball per ball njera tjetres ku ne at hyrje në atë kat nodhen vetem ato dy banesa andaj ju qe deshironi dy banesa njera afer tjetres dhe te kan hyrjen e bllokur per vetm ato dy banesa apo per nje veq e veq urdheroni bunduni dhe vet.
Banesat kanë ket RENDITJE
Banesat jon nga 100 m2 njera kurse dyjat bashkë 200 m2
Banesa ka 2 dhoma gjumi
Banesa ka 1 sallon
Banesa ka nje kuzhin
Banesa ka nje shpajz
Banesa ka nje BANJO
Banesa ka nje mini WC
Banesa ka nje koridor madh
Banesa ka DY BALLKONA
Banesa ka nje podrum madh
Banesa ka parging
Banesat kan park dhe vendin per femi lojra per femi banesa ka pamje ne dy anet Qytetit
Banesa nodhet ne lagjen te ish tregu gjelbert ndertim i ri banesat jon komplet të mobiluara dhe të gaqme për banim te menjë hershëm .
Perkthimi i
Menjehershem poronaret shqipëtar
Qmimi vetem 55 mi euro komplet per njeren banes apo per dyjat 110000 euro ben te merren dyjat apo dhe ndaras andaj ju që keni itres per keto banesa na kontaktoni sa me par në.
---- AGENCY HOME VIP -----
Ju mund te na kontaktoni ne zyret tona
Adresat elektronike tona ne Facebook
Ne imell add -agency_home_vip@hotmail.com
Ne Imell add enis_be07@hotmail
Apo ne NR e Tel 0037744699964 dhe 0038649699964
Ne VIBER & TANGO & Whatspp
ju faliminders e ju mipret KOMPANY -HOME- V.I.P
Hiqe
Informata rreth publikuesit
AGENCY HOME VIP
Pejë
+38649699964
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »