SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kerkoj Banes ose shtepi me qera
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
22 Janar '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
85 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
111115
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kerkoj Banes ose shtepi me qera. Salloni me kuzhin + 2 dhoma Gjumi ( ose mbi 80 m2 ). Per familjar.
Lagjet te gjitha tjerat perweq Aktash dhe Kalabri
cmimi prej 200-270

+37745290521 (viber)
+37745250098(viber)
Informata rreth publikuesit
Make It Real
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »