SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lëshohet Banesa me Qera
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
1 Nëntor '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
866 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr
ID e produktit :
111119
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet Banesa me Qera
Lagjja e spitalit
Rruga Beqir Kastrati, ne kompleksin HOXHA INVEST GROUP
Kati 3
Qmimi 300 euro
Renditja :
Nje dhome gjumi per prinder
Dy dhoma gjumi per femije
Dy banjo
Nje ballkon
Mobilet dhe te gjitha elementet jane te reja
Kontakto
Shpetimi: +37744144724
Informata rreth publikuesit
Shpetim
Prishtinë
044144724
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »