SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes shtepine
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Janar '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
110 m²
Viti i ndërtimit :
2004
Ekstra :
Garazh, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Shteg në Oborr
ID e produktit :
111159
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes shtepine, ne F.Kosove (Naker) Rr. F.Lladrovci nr. 4. Shtepia eshte njekateshe dhe ka 110 m katror, me mundesi ndertimi katin e dyte. Shtepia ka dy dhoma gjumi, sallon , kuzhine, dhe nje podrum te vogel-2.5 x2.5 m. Ka infrastrukture komplete; kanalizim, tel. kabllovik dhe pus(bunar) me hidrofor. Eshte e izoluar. Ka dokumentacion te rregullt me pronar shqiptare. Oborri eshte me gjelberim dhe ka 22 trupa pemesh te ndryshme. Ka garazhen pre 15 m gjatesi mbrapa shtepise. Te interesuari te lajmerohen ne tel. 044 239 384 dhe 049 609 069
Informata rreth publikuesit
Anila
Fushë Kosovë
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »