SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Jap banes me qera
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
23 Janar '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
111177
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jap banes me qera per studente
Banesa ka nje kuzhin dhe dy dhoma te fjetjes me nga tre shtreter dhe terasa gjendet ne katin e par
Perparesi kan studentet e Suharekes
Nr kontaktues 049172368 049523615
Informata rreth publikuesit
ALbin
Suharekë
Lagjja e Muhaxherëve [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »