SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESE ME QIRA MATI 96M2 KATI 1 SK+3DHGJ 350€
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 15:44
ID e produktit :
111183
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
BANESE ME QIRA MATI 96M2 KATI 1 SK+3DHGJ 350€
LOKACIONI:MATI 1:
SIPERFAQJA E BANESES: 96M2
QIRAJA: 350€

BANESA KA KETE STRUKTURE:
SALLON-1
KUZHIN-1
DHOMA GJUMI-2
BANJO-1
TERACA-1

VEREJTJE: E MOBILUAR


Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717 (VIBER)
+377/ 044199993
+386/ 049199993
e-mail: pronaplus@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Prona
Prishtinë
044199993
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »