SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa 84m2 me qira ne Rr. B.
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
16 Tetor
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
84 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
111194
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa 84m2 me qira ne Rr. B.
Banesa eshte ne katin e katert, ka nje dhome dite me kuzhine, dy dhoma te gjumit, banjo dhe terase.
Banesa eshte e pa mobiluar vetem kuzhina eshte.
Çmimi eshte 200euro.
Na kontaktoni ne nr: 045401212 / 044518550.
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Rruga B [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »