SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET TRUALLI - EDHE ME KOMPENZIM - VETURE
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Tetor
Madhësia :
600 m²
ID e produktit :
111201
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Çmimi: marrëveshje,

Llojet e shpalljes: SHITET URGJENTISHT
Kategoritë: Ara dhe fermaPërshkrim i Truallit
Shes Truallin neto prej 6 ari (600 m²) me (23.0X26.10)
Truali ka:
1. Listen poseduese me kopje Plani Kadastër
2. Ka rrugen e shtruar me kubëza me gjërsi prej 6 m
3. ka ujin e instaluar brenda në Truall.
4. ka kyqje në kanalizimin urban.
5. ka rrjetin elektrik .

Në qoftëse kërkesat janë deri në 10 Ari Truall, atëherë në mexhë mund t’i shitet edhe 6.0 Ari; Blerësit e dëshiruar.
Informata rreth publikuesit
Sabit
Prizren
+37745635171
Lagjja e Muhaxherëve [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »