SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Zyra për Shërbime Juridike “Pirro”
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:54
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
1 m²
ID e produktit :
111237
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Zyra për Shërbime Juridike “Pirro”

Ofron të gjitha shërbimet që kanë të bëjnë me pronën tuaj, duke filluar nga:
• Shitblerja,
• Kontrata,
• Vlerësimi i pronës,
• Në dërmjetësimin gjatë kontesteve pronësore,
• Trashëgimi të ndryshme etj.
Vlerësimi i pronës, sot është një nga faktorët më të rëndësishëm gjatë procesit të intabulimit. Ne kemi vlerësuar me qindra prona nëpër tërë Kosovën duke ofruar ekspertizën tonë në vlerësim.

Na kontaktoni për të marrë më shumë informacione mbi vlerësimin dhe kontestin në pronën tuaj!

Tel. 044/49-118-380, 044/49-260-075.
E-mail: ndue@hotmail.com, simonpalushi@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Pirro
Prishtinë
044/260-075
Aktash [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »