SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET BANESA NË BREGUN E DIELLIT
Çmimi :
€53,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 11:38
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
64 m²
ID e produktit :
111239
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET BANESA NË BREGUN E DIELLIT, TË BANESAT E BARDHA, KATI 2, ME SIPËRFAQE 64m2, POSEDON DHOMË GJUMI, SALLON, KUZHINË ME TRAPEZARI, ME PAMJE NGA LINDJA, E RENOVUAR DHE MOBILUAR, ÇMIMI 53.000Є.
Informata rreth publikuesit
Pirro
Prishtinë
044/260-075
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »