SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Toka ne shitje munsi ndrrimi me banes ose shtepi
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
4 Shkurt '16
Fletë Poseduese :
Po
ID e produktit :
111257
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten tokat njera 6ari tek gjykata ere dhe njera 10ari ne vranjefc te panairi dokumentacioni ne rregull nga pronariPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ibrahim
Prishtinë
37744449605
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »