SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa ne Fushe Kosove 86m2
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Dhjetor '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
86 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
111294
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjensioni ERONA shpk ka ne shitje banesen ne fushe kosove. Rr. Lidhja Prizerenit (afer Qerdhes) Banesa ka siperfaqe prej 86m2 banesa eshte e mobiluar dhe ne gjendje te banueshme, Uje ka 24 ore.Bej ndrrim me nje banese me te vogel edhe tjerat kompenzim.

Banesa Posedon
Sallon me Kuzhine
2 Dhoma Gjumi
Banjo
Ballkon

Per me shume mund te na kontaktoni ne keta ne nr +38649394111 +38649394463(viber)

E-mail erona.shpk@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Erona.shpk
Prishtinë
+38649394111
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »