SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes troje me qmim të arsyeshum ne Lagjen Emshir,Qagllavic,etj.
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Janar '16
Fletë Poseduese :
Po
ID e produktit :
111362
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes troje me shumic dhe me pakic ne Lagjen Emshit, Qagllavic edhe ne vende tjera me qmim t arsyshme.Po ashtu posedoj të gjitha me letër poseduese te gjitha dokumentet. Per me shum imformata kontakti: 044-148-519

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Medin
Pristina
044-148-519
Emshir [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »