SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa me Qira
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Dhjetor '13
ID e produktit :
11137
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa me qira tek Mati I. Banesa ka 83m2 me 2 dhoma gjumi, sallon me kuzhine, banjo, dhe garazhd. Ujdhe ashensor 24/7 . E pa mobiluar qmimi eshte 200euro kurse me mobilje sipas marrveshjes.
Informata rreth publikuesit
xixa
Prishtinë
+37745432964
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »