SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese ideale per familje
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 10:58
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
85 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
111370
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banesen me qira ne Prishtin ne lagjen Mati 1,pranë shkolles Pamvarësija.Gjendet ne katin e dyte 85 m2.Ka nxemje qendrore.Dy dhoma gjumi, sallon me kuzhin, dy banjo njera banjo gjendet ne nje dhome ,ende e pa banuar me mobilje te reja q'do gje e re.
Afer ka Shkollen, park te mjaftueshem per femije, qerdhen dhe ambullanten, te tera ne distance jo m e te madhe se 100 m

Kontakt_Viber_WhatsApp

045 19 00 19 & 044 124 677
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »