SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj banese per familjar me mobilie te reja
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 12:51
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
111373
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshoj Banesen me qira te Mati 1, kati i pare, te Nura Group. Banesa eshte e mobiluar me mobile te reja.
Banesa posedon kete rendeitje
1 Sallon me kuzhin
1 dhome gjumi
1 terac
1 banjo

Banesa posedon nxemje qendrore, ka uje 24 dhe parking.

Banesa leshohet per familjar.

Numri kontaktues eshte_WhatsApp
045 19 00 19
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »