SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANES ME QIRA -BREGU I DIELLIT
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
18 Tetor
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
ID e produktit :
111374
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ipet banesa me qira ne lagjen Bregu i Diellit ne kompleksin e ndertesave 'Princesha'. Banesa gjendet ne katin e I-re dhe ka 65m². Eshte e pa mobiluar.
Renditja:
Sallon me kuzhine
2 dhoma gjumi
Banjo
Ballkon
Çmimi: €200

Kuzhina kompletohet
Lifti punon

Kontakti Agjensioni Imobanimi
tel/viber: 045 951 358
049 882 380
imobanimi@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Da Vinci Real Estate
Prishtinë
045 951 358
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »