SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa
Çmimi :
€830.00
Kategoria :
Postuar :
24 Gusht '16
ID e produktit :
11138
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne lagjen Kalabria afer UBT-s. Banesa gjindet ne katin e 7 dhe ka 120m2 te cilat perfshine 3 dhoma gjumi, Sallon, kuzhine, wc, banjo, koridor dhe ballkon. Gjithashtu eshte mundesia qe te blihet edhe me parking.
Cmimi per meter katror (m2) eshte 830euro
Informata rreth publikuesit
xixa
Prishtinë
+37745432964
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »