SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Qira Banese luksoze per familjar
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Nëntor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
84 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
111384
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet 5 minut nga Eulex lagja Mati1 /Lagjeja e Spitalit ,afer super vives.
Banesa gjendet ne Katin e Tret ,
Me ashensor 24 h .
Nxemje me rrym.
2 dhoma gjumi dhe
salonin me kuzhin
1depo /shpaiz
1Banjo
dhe hapsire te mjaftushme ne koridor.
Banesa eshte e mobiluar me mobile te kualitetit te mire nje pjese e mobileve jane nga zvicrra.
Me nje Kuzhine me gjitha qe i perkasin nje Familje .
Lavatriqe ne Banes ,Enelarsi dhe nje rezervar per ujë qe eshte i lidhur ne menyre qe mos te ndihet mungesa e ujit rezervar 300l.
KA DHE NJE DEPO NE PODRUM.
Banesa eshte dhe me Balkon ka dhe Garazh nentoksor qe ju mundeson qe dhe nga garazha te dilni me ashensor ne banese .
Garazhat jane te mbyllura dhe mund te hyjne vetem ata qe kane garazha .
Mirmebajtja eshte gjithnje dhe sigurija esht ne nivel 24h
Banesa eshte e tipit modern dhe ka nje pozite te mire.
PERPARSI KANE QIFTET PA FEMIJE DHE NDRKOMTARET .NESE JENI TE INTERESUAR MUND TA SHIQONI BANESEN ...qmimi i pa diskutuar
....mund te me laimroheni :tel:044 124 677 ose
po ashtu dhe WhatsApp
045 19 00 19
.....Afer Super Vives................
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »