SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANES ME QIRA NE ARBERI 90m²
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
18 Nëntor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
101 m²
ID e produktit :
111385
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banes me qira ne Arberi/Dragodan. Banesa gjindet ne katin e I-re dhe ka 101m². Eshte komplet e mobiluar.
Renditja:

Sallon,
Kuzhine,
3 dhoma gjumi,
Banjo,
Depo ushqimi
Ballkon
Lift

Çmimi: €450
Banesa paiset me te gjitha mobilet
Kontakti:
Agjensioni Imobanimi
tel/viber: 045 951 358
049 882 380
imobanimi@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Da Vinci Real Estate
Prishtinë
045 951 358
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »