SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANES ME QIRA NE ARBERI ( Banesat e Tregtise)
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 13:10
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
126 m²
ID e produktit :
111386
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banes me qira ne Arberi/Dragodan te Banesat e Tregtise
Kati:IV (ndertesa I ka dy kate locale, keshtuqe I bjen Kati v ose VI). banesa eshte e mobiluar dhe ka 126m² netto.
Renditja
Sallon me kuzhine,
3 dhoma gjumi,
banjo,
WC,
depo ushqimi dhe
ballkon
Kuzhina paiset komplet

Çmimi: €400

Kontakti:
Agjensioni Imobanimi
tel/viber: 045951358
049882380
imobanimi@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Da Vinci Real Estate
Prishtinë
045 951 358
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »