SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANES MEQIRA NE ARBERI 100m²
Çmimi :
€450.00
Kategoria :
Postuar :
20 Tetor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Madhësia :
100 m²
ID e produktit :
111391
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banes me qira ne Arberi/Dragodan te Banesat e TregtiseKati:II_te (ndertesa I ka dy kate locale, keshtuqe I bjen Kati III-te ose IV-te). banesa eshte e mobiluar dhe ka 100m² netto.
Renditja
Sallon me kuzhine,
3 dhoma gjumi,
banjo,
WC,
depo ushqimi dhe
ballkon
Kuzhina paiset komplet

Çmimi: €450

Kontakti:
Agjensioni Imobanimi
tel/viber: 045951358
049882380
imobanimi@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Da Vinci Real Estate
Prishtinë
045 951 358
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »