SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AGENCY HOME VIP SHET SHTEPIN E RE me 1.80 ari vendë vetem 65 mi euro Agjencioni per patundesheri HOME VIP shet shtepin ndertim i ri në lagjenë mbi s
Çmimi :
€65,000.00
Kategoria :
Postuar :
23 Maj
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
200 m²
Viti i ndërtimit :
2009
Ekstra :
Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr
ID e produktit :
111396
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AGENCY HOME VIP SHET SHTEPIN E RE me 1.80 ari
vendë vetem 65 mi euro
Agjencioni per patundesheri HOME VIP shet shtepin ndertim i ri në lagjenë mbi stacion të atobusave
Trolli ka 1.80 ari
Shtepija ka afersisht 200m2
Shtepija ka ket renditje
Kati i - I -
1 sallon
1 dhom pritje
1 banjo
1 koridor
Kati - II -
1 sallon madh
2. Dhoma fjetjes
1 koridor
1 ballkon ( taras ) madhe .
Shtepija ka izolim dyret nga bungu dritaret pllastik gjermone, laminat gjermon mbrenda e punuar me gips.
Trolli ka
Uj
Rrym
Kanalizim
Tv kabllovik
Tel fix
Anda ju që deshironi nje shtepi ndertim i ri me 1.80 ari vend ne një pjes te qytetit shum te preferuar me një pamje shum te bukur me pronari shqipetar perkthimi i menjehershem mos hezitoni na kontaktoni sa më par ju mir presimë .
---- AGENCY HOME VIP -----
Ju mund te na kontaktoni ne zyret tona
Adresat elektronike tona ne Facebook
Ne imell add -agency_home_vip@hotmail.com
Ne Imell add enis_be07@hotmail
Apo ne NR e Tel 0037744699964 dhe 0038649699964
Ne VIBER & TANGO & Whatspp
ju faliminders e ju mipret KOMPANY -HOME- V.I.P
Informata rreth publikuesit
AGENCY HOME VIP
Pejë
+38649699964
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »