SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANES ME QIRA NE ARBERI 60m²
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:12
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
ID e produktit :
111399
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banes me qira ne Arberi/Dragodan te Banesat e Tregtise Kati:IV-te (ndertesa I ka dy kate locale, keshtuqe I bjen Kati V-te ose VI-te). Banesa eshte e mobiluar dhe ka 60m²
Renditja
Sallon me kuzhine,
1 dhoma gjumi,
banjo,
WC,
depo ushqimi dhe
ballkon
Banesa paiset komplet

Çmimi: €300

Kontakti:
Agjensioni Imobanimi
tel/viber: 045951358
049882380
imobanimi@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Da Vinci Real Estate
Prishtinë
045 951 358
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »