SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtepia
Çmimi :
€84,500.00
Kategoria :
Postuar :
24 Janar '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
5
Banjo :
3
Madhësia :
250 m²
Viti i ndërtimit :
2011
Ekstra :
Garazh, Oxhak, Kopsht, Ballkon
ID e produktit :
111409
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia e ndertuar ne vitin 2011, shtepia ka tri kate .Kati i pare i shtepise ka hyrje dhe rruge te veqant dhe eshte e dhene me qera 100 euro ne muaj. Shtepia gjendet ne lagjen Arberia 1 rruga per Velekince 300 metra pertej qendrave tregtare te Autoshkolla Milenium siperfaqja e oborrit mbi 2 ari ..

Thirrjet diteve te punes pas ores 13 - 23 .
Informata rreth publikuesit
vlora-e
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »