SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj Zyre Me Qira !!!
Çmimi :
€1,499.00
Kategoria :
Postuar :
29 Gusht '13
ID e produktit :
11142
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj zyren me qira, me siperfaqe 270m

Hapesira eshte e destinuar ekskluzivisht per zyre, aktualisht eshte e ndare ne 7 njesi, dhe tualetet e kuzhina.
Ka aircondition, ka ngrohje qendrore me Plin, ka Gjenerator Automatik dhe hapesire per parking, 2 vetura.Ne foto nuk mund te perfshije te gjithe hapesiren.
Lokali gjendet prapa teatrit Kombetar, Rruga shaban Polluzha, respektivisht 100m larg teatrit kombetar apo qendres se Prishtines.
Çmimi eshte 1500 euro per muaj.....

049 888 164 - 045 335 239
Informata rreth publikuesit
Jeton
Pristina
Pristina [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »