SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese ne Lagjen Lakrishte me Qira
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Janar
Madhësia :
90 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
111430
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Posedoj nje banese ne Lakrishte, ( ndertesa ngjyre hiri qe e e ka pronarin e Shqiprise) te cilen e kam per qiradhenie urgjent.
Banesa ka 94 m2 me kete renditje

Sallon me kuzhine,
dy dhoma gjumi
dy banjo
nje shpajz
nje terrace
banesa ndodhet ne katin e 4, posedon ashensor dhe mxemje qendrore dhe eshte e mobiluar komplete
cmimi eshte 300 euro

Ju lutem me njoftoni sa me pare nese keni ndonje kerkese per qiramarrje. Nr im eshte :
045 641 794
WhatsApp ky numer:
045 19 00 19
preferoj familjar.

Faleminderit!
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Lakrishtë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »