SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lagjja Belge, shtëpi dhe banesa
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Shkurt '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Kopsht, Parking Privat, Shteg në Oborr
ID e produktit :
111433
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lagjja Belge është vetëm 10 minuta vozitje larg qendrës së qytetit dhe e rrethuar nga natyra.
Ofron shtëpi banimi me katër tipe si dhe objekt banesor me pesë tipe të banesave..
Ky projekt eksluziv është i pari i llojit të tillë në vendin tonë. Duke u nisur nga fakti që Lagjja Belge është rezultat i partneritetit të investitorëve kosovaro-belgjiak, rrjedhimisht mund ta kuptoni se në këtë projekt janë aplikuar teknologjitë dhe standardet më inovative në fushën e ndërtimtarisë dhe arkitekturës urbane.
E dizajnuar me një stil modern arkitektonik dhe me ambiente gjelberuese mirë të planifikuara, Lagjja Belge ofron një rehati dhe kualitet të lartë jetese.
Lagjja është e ndërtuar me të gjitha modalitetet përcjellëse për funksionalitet të plotë të komunitetit të lagjes gjithnjë duke e konsideruar si rol parësor cilesinë, sigurinë dhe ruajtjen e mjedisit
.
Fsh. Uglarë, Fushë Kosovë, pas kolegjit AAB
71000, Republika e Kosovës
Tel: +32 492 58 08 59, + 377 44 215 751, 747 510
Email: info@lagjjabelge.com, lagjiab@gmail.com
Web: www.lagjjabelge.com 
Informata rreth publikuesit
Lagjja
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »