SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(QIRA) BANESE NE LAGJEN ARBERI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 20:17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
111436
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshoj banesën me qira në lagjen Arberia, ne Kompleksin Tregtia pranë Komunes se re te Prishtines perball market MAXI. Banesa posedon Sallon me kuzhine, dhome fjetje, koridor,banjo, ballkon Çmimi 250 Euro për muaj. Banesa është e mobiluar. Për më shumë info kontaktoni në numrin:
dhe WhatsApp:
045 19 00 19
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »