SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(QIRA) BANESE SUPER LUKSOZE
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
21 Nëntor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
111461
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
LEshoj Banese luksoze, posedon sallon me kuzhine, 2 dhoma fjetje ( njera dhome e pamobiluar , mobilohet sipas deshires se klientit) , banjo, korridor,ballkon dhe garazh, Me nxemje qendrore

Kontakt:
045 641 794
Viber& WhatsApp
045/190-019
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »