SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa mrapa Hotel Sirius
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Dhjetor '13
ID e produktit :
11147
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjindet ne katin e IV (4) dhe ka 56,5m2 me 1 dhome gjumi, sallon me kuzhine, banjo, koridor, depo dhe ballkon. Ndertesa ka fillu te ndertohet ne muajin Gusht dhe pritet te jet e gatshme per banim ne fund te vitit 2014.
Informata rreth publikuesit
xixa
Prishtinë
+37745432964
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »