SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa luksoze me qira ne Bregun e Diellit.
Çmimi :
€1,000.00
Kategoria :
Postuar :
15 Janar
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
100 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
111495
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa luksoze me qira ne Bregun e Diellit afer Fakulltetit "ILIRIA".
Banesa eshte ne katin e pare. ka nje dhome dite, kuzhine, tri dhoma te gjumit, banjo dhe terase.
Banesa eshte komplet e mobiluar.
Çmimi i qirase eshte 1000euro.
Na kontaktoni ne nr: 045401212 / 044518550.
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »