SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa 64m2 ne Bregun e Diellit, Banesat e Bardha.
Çmimi :
€58,000.00
Kategoria :
Postuar :
16 Tetor
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
64 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon
ID e produktit :
111497
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Banesa 64m2 ne Bregun e Diellit, Banesat e Bardha.
Banesa eshte ne katin e pare, ka nje dhome dite, kuzhine, nje dhome te gjumit, banjo dhe terase.
Banesa eshte komplet e renovuar dhe e mobiluar me te gjitha mobilet, ka uje 24 ore, ka dy klima.
Çmimi i qirase eshte 58000euro.
Na kontaktoni ne nr: 045401212 / 044518550.
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »